Europejski Budżet Obywatelski

Do zakończenia I edycji konkursu EBO pozostało:

EUROPEJSKI BUDZET OBYWATELSKI (EBO), to pierwszy tego typu projekt w Europie, który pozwoli dorosłym mieszkańcom Opolszczyzny na zdobycie nowych kwalifikacji i kompetencji przydatnych zarówno na rynku pracy, jak i w rozwijaniu swoich pasji.

Organizacje pozarządowe województwa opolskiego zaangażowały się, by pomóc mieszkańcom regionu w zdobyciu nowych umiejętności.

Do realizacji zostaną wybrane zadania zgłoszone przez organizacje pozarządowe, które uzyskają największą sumę punktów              z oceny merytorycznej i trwającego głosowania mieszkańców.

Właśnie rozpoczęliśmy głosowanie elektroniczne, w którym każdy dorosły mieszkaniec województwa opolskiego może oddać głos na wybrany przez siebie projekt szkoleniowy.

W pierwszej edycji konkursu w ramach Europejskiego Budżetu Obywatelskiego wpłynęły 32 oferty na łączną kwotę ponad 7 milionów złotych. Do głosowania zakwalifikowały się projekty szkoleniowe w następujących obszarach:

  • pierwsza pomoc,
  • zdrowie i fizjoterapia,
  • szkolenia zawodowe,
  • trenerzy sportowi,
  • rozwój osobisty.

To od Ciebie zależy, które ze szkoleń będą realizowane. Wejdź na naszą stronę, zobacz projekty i sprawdź jakie szkolenia są według Ciebie potrzebne mieszkańcom i zagłosuj na jeden z nich!

Głosuj poprzez stronę: ebo.opolskie.pl

Europejski Budżet ObywatelskiEuropejski Budżet ObywatelskiEuropejski Budżet ObywatelskiEuropejski Budżet Obywatelski

 

Europejski Budżet Obywatelski

AKTUALNOŚCI:

Wybierz szkolenie dla siebie – ruszyło głosowanie w EBO

Pomożemy w Twoim szkoleniu. Zdobądź nowe umiejętności

Europejski Budżet Obywatelski nabiera rozpędu

Zapisujcie się do bazy organizacji pozarządowych w regionie!

Rusza Europejski Budżet Obywatelski