Od 12 września do 15 listopada br. zapraszamy na spotkania w ramach akcji promującej czytelnictwo „Zaczytane Opolskie” – to cykl spotkań autorskich w województwie opolskim z popularnymi i lubianymi autorami.

Kalendarz spotkań poniżej:

1 Krzysztof Skiba 12.09 Prudnicki Ośrodek Kultury i Biblioteki Publicznej, ul. Kościuszki 1A ,Prudnik godz. 16.30
2 Krzysztof Skiba 12.09 Biblioteka Publiczna, ul. Słowackiego 7, Paczków godz. 19.00
3 Maciej Orłoś 23.09 Biblioteka i Kultura w Zawadzkiem (Kinoteatr), ul. Dworcowa 3a, Zawadzkie godz. 16.30
4 Maciej Orłoś 23.09 Oleska Biblioteka Publiczna, ul. Aleksandra 5, Olesno godz. 18.30
5 Piotr Gąsowski 23.09 Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu, ul. Piastowska 18, godz. 17.00
6 Joanna Jagiełło 25.09 Ośrodek Kultury Biblioteka Publiczna, Rynek 1, Byczyna godz. 8.30
7 Joanna Jagiełło 25.09 Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Wrocławska 16, Wilków godz.11.30
8 Piotr Milewski 30.09 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Praszce, pl. Grunwaldzki 15, g. 17
9 Ewa Kassala 2.10 Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Wolności 22, Murów godz. 17.00
10 Ewa Kassala 3.10 Gminna Biblioteka Publiczna, Osiedle Zakładowe 7, Tarnów Opolski, godz. 16.00
11 Anna Maruszeczko 3.10 Gminna Biblioteka Publiczna w Gogolinie, Plac Dworcowy 2, godz.17.00
12 Jakub Ćwiek 7.10 Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Dobrodzieniu, pl. Wolności 24, godz. 12.00
13 Grzegorz Kramer 7.11 Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu, ul. Piastowska 18, godz. 17.00
14 Krzysztof Wielicki 8.10 Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Damrota 32, K-Koźle godz. 12.00
15 Krzysztof Wielicki 8.10 Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu, ul. Piastowska 18, godz. 17.00
16 Maciej Płaza 9.10 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczborku, ul. Miarki 2, g. 17.00
17 Maciej Płaza 10.10 Centrum Kultury w Głuchołazach Biblioteka Publiczna, ul. Bohaterów Warszawy 7, g. 17.30
18 Katarzyna Ryrych 15.10 Gminny Ośrodek Kultury w Cisku, ul. Planetorza 30, g. 9.00
19 Katarzyna Ryrych 15.10 Gminne Centrum Kultury w Białej, ul. Prudnicka 35, g. 11.00
20 Filip Springer 22.10 Dom Kultury, Biblioteka Publiczna, ul. Księdza Kałuży 4,Ozimek godz. 12.00
21 Filip Springer 23.10 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Rynek 1,Głubczyce godz. 16.30
22 Ryszard Ćwirlej 13.11 Namysłowski Ośrodek Kultury Biblioteka Publiczna, ul. Bohaterów Warszawy 5, godz. 16.30
23 Ryszard Ćwirlej 13.11 Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Jana Pawła II 5,Brzeg 18.30
24 Andrzej Pilipiuk 13.11 WBP Opole, ul. Piastowska 18, godz.17.00
25 Ryszard Ćwirlej 14.11 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Chrobrego 18, Zdzieszowice g. 17.00
26 Dorota Masłowska 14.11 Powiatowe Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Dworcowa 23, g. 17.00
27 Dorota Masłowska 15.11 Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu, ul. Piastowska 18, godz. 17.00